Nasza firma istnieje na rynku szkół jazdy od 2002 roku. Przez ten okres udało nam się zyskać  renomę i zaufanie kursantów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo jazdy, najwyższą jakość szkolenia oraz profesjonalizm kadry instruktorskiej. Nasza oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Miasta Poznań oraz Biedruska, Gminy Czerwonak, Miasta i Gminy Murowana Goślina.

Oferujemy przede wszystkim kursy na prawo jazdy kategorii B, C, C+E, szkolenia kwalifikacyjne dla kierowców wykonujących przewozy drogowe, szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych oraz dodatkowe jazdy doszkalające.

Wykłady teoretyczne z przepisów ruchu drogowego  przygotowujące kursantów do nauki praktycznej prowadzone są przez Kierownika Ośrodka z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych.

Nasi instruktorzy to kulturalni, dobrze przygotowani merytorycznie fachowcy, dostępni 7 dni w tygodniu.

Wypowiedzieli się o nas

Bardzo polecam szkołę jazdy. Szczególnie jazdę z właścicielem Panem Przemkiem, który udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wskazuje na błędy z zachowywaniem stoickiego spokoju. Potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do kursanta może świadczyć pozytywne zaliczenie egzaminu na prawo jazdy.

Monika, 31 lat

Jak dla mnie bomba, udało mi się zdać egzamin praktyczny już za pierwszym razem. W trakcie szkolenia instruktor potrafił mi w jasny sposób wyjaśnić wszystko to czego nie rozumiałem. Stosując się do jego wskazówek, szybko nauczyłem się zachowywać spokój i ostrożność w czasie jazdy autem.

Karol, 19 lat